ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Дата: 28.10.2021 19:25

Фото без опису28 жовтня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради.

На 30-му позачерговому засіданні члени комісії вирішили:

1. Встановити з 30 жовтня «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Володарській селищній територіальній громаді.

Провідний спеціаліст Володарського відділу ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Наталія Санжаревська зазначила, що при запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки зберігаються вимоги попередньої карантинної зони та забороняється:

• перебування на територіях загального користування без захисних масок;
  • робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос, розважальних закладів, тощо;
  • робота непродовольчих ринків і непродовольчих магазинів, спортзалів;
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
  • робота закладів культури;
  • робота закладів, що надають послуги з розміщення (хостели, готелі);
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл.

Навчання 5-11 класів здійснюватиметься лише, якщо 100 % працівників мають «зелений» COVID-сертифікат.

В свою чергу начальник відділу освіти Валентина Рафальська повідомила, що 100 % рівень вакцинації працівників на сьогоднішній день не пройшов жоден навчальний заклад громади.

Тому, враховуючи рекомендації Київської облдержадміністрації та враховуючи рівень епідеміологічної небезпеки в громаді, комісія прийняла рішення продовжити до 7 листопада канікули у закладах загальної середньої освіти.

2. Створити робочу групу для проведення обстеження в частині забезпечення безпечної експлуатації електричного обладнання та медичного устаткування стаціонарних закладів охорони здоров’я Володарської селищної територіальної громади.

Протокол засідання комісії буде опубліковано на офіційному сайті селищної ради.