СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 28.10.2021 19:14

Фото без опису28 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Володарської селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна та з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

За результатами розгляду депутати підтримали пропозиції винести на розгляд сесії проєкти рішень з наступних питань:

Про деякі питання функціонування закладів культури.

Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників селищної ради.

Про затвердження Положення щодо порядку встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на об’єктах, що належать до комунальної власності громади.

Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності громади.

Про надання дозволу селищній раді на списання майна комунальної власності.

Про надання дозволу на розробку детального плану території для розміщення будівель і споруд тваринницького призначення на земельних ділянках в адмінмежах громади.

Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою та затвердженні проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Про надання дозволів на виготовлення проєктів землеустрою закладам освіти, підприємствам, громадянам та технічної документації із землеустрою громадянці.

Про затвердження проєктів землеустрою, технічних документацій із землеустрою громадянам та приватним підприємствам.

Про укладання договору з ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ 2013» на встановлення земельного сервітуту.