До уваги!

Дата: 25.10.2021 11:52

Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 02 лютого 2021 року № 59 «Про затвердження плану основних заходів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області на 2021 рік» 26-27 жовтня 2021 року на території Білоцерківського району відбудуться командно-штабні навчання «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Практичні заходи із залученням сил та засобів цивільного захисту будуть проводитись на території  м. Біла Церква, смт Володарка, смт Гребінки, с. Ковалівка, с. Мала Вільшанка, с. Медвин, смт Ставище, м. Узин, с. Фурси.

Основною метою навчань є відпрацювання питань злагодженості дій органів управління цивільного захисту Білоцерківської райдержадміністрації та територіальних громад у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території району.

Просимо мешканців  зберігати спокій та з розумінням віднестися до можливих тимчасових незручностей.

Додаток: розпорядження голови Білоцерківської районної державної адміністрації від 11 жовтня 2021 року №228 «Про підготовку та проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту».