Про проведення громадського обговорення кандидатур старост старостинських округів Володарської селищної територіальної громади

Дата: 22.10.2021 14:05

ВОЛОДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 жовтня 2021 року                                                                                     № 91

смт Володарка

Про проведення громадського обговорення

кандидатур старост старостинських округів

Володарської селищної територіальної громади

Відповідно до статей 42, 50, 54¹ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень Володарської селищної ради VІІІ скликання від 10 вересня 2021 року № 387-8(І)-П-VІІІ «Про утворення старостинських округів Володарської селищної територіальної громади», від 10.09.2021 № 388-8(І)-П-VІІІ «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости»

зобов’язую:

1. Винести на громадське  обговорення кандидатури старост в старостинських округах Володарської селищної територіальної громади (далі – кандидатури старост):

1.1. Гайворонський старостинський округ (с: Гайворон, с. Біліївка, с. Петрашівка, с. Рогізна) – Новіцька Оксана Анатоліївна, 17 жовтня 1974 року народження, освіта вища, місце роботи - староста с. Гайворон з 02.12.2020, проживає в с. Гайворон.

1.2. Городище – Пустоварівський    старостинський    округ  (с. Городище-Пустоварівське,  с.Березна,  с. Веснянка) – Корчемний  Сергій  Вікторович,  20 лютого 1962 року народження, освіта вища, місце роботи – староста с. Березна з 02.12.2020, проживає в с. Березна.

1.3. Завадівський старостинський округ   (с.  Завадівка, с. Дружба, с. Рачки, с. Ратуш, с. Косівка, с. Городище-Косівське) - Ясюк Павло Дмитрович, 28 серпня 1980 року народження, освіта вища, місце роботи – староста сіл Завадівка, Дружба з 16.12.2021. проживає в с. Завадівка.

1.4. Логвинський старостинський округ  (с. Логвин, с. Михайлівка, с. Тарган, с. Надросівка) – Сачук Раїса Василівна, 21 липня 1970 року народження, освіта середня спеціальна,  місце роботи – староста сіл Логвин, Михайлівка з 27.08.2021, проживає в с. Логвин.

1.5. Лобачівський   старостинський   округ  (с. Лобачів,  с. Нове   Життя, с. Зрайки, с. Шевченкове) – Руденко Павло Петрович, 25 березня 1962 року народження, освіта вища, місце роботи – староста сіл Лобачів, Нове Життя з 14.12.2020, проживає в с.Лобачів.

1.6. Пархомівський старостинський округ (с. Пархомівка, с. Матвіїха, с. Лихачиха, с. Ожегівка) – Маркова Людмила Петрівна 09 січня 1980 року народження, освіта вища, місце роботи – староста с. Пархомівка з 26.01.2021, проживає в с. Пархомівка.

1.7. Рубченківський старостинський округ (с. Рубченки, с. Володимирівка, с. Капустинці,  с. Чепіженці, с. Коржиха) – Колесник  Володимир  Григорович, 06 квітня 1960 року народження, освіта вища, пенсіонер, проживає в с. Руде Село.

1.8. Рудосільський старостинський округ (с. Руде Село, с. Мармуліївка, с. Кленове) – Бобрівська Олена Григорівна, 21 березня 1970 року народження, освіта базова вища, місце роботи – староста с. Мармуліївка з 26.01.2021, проживає в с. Мармуліївка.

2. Виконавчий комітет селищної ради:

2.1. Організувати проведення громадського обговорення кандидатур старост та надати висновки за результатами громадського обговорення для подальшого винесення на розгляд сесії селищної ради  питання про затвердження на посади старост відповідних старостинських округів.

2.2. Громадське обговорення провести з дотриманням протиепідемічних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 855 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету селищної ради Лесю Ганецьку.

Секретар селищної ради                               (підпис)                             Олена ГЕТМАН