СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 11.10.2021 17:09

Фото без опису11 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій Володарської селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна та з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

За результатами розгляду депутати підтримали пропозиції винести на сесію проєкти рішень з наступних питань:

• Про затвердження змін до фінансових планів та звітів про виконання фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств Володарської селищної ради «Володарський центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Володарська лікарня».
  • Про затвердження контракту з директором Володарської лікарні строком на 5 років.
  • Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Володарської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки у новій редакції.
  • Про затвердження акта приймання-передачі комунального майна з балансу КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» на баланс Володарської селищної ради.
  • Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності Володарської селищної територіальної громади.
  • Про затвердження угоди про соціально-економічне партнерство з ФОП Плешакова О. А.
  • Про надання дозволів на виготовлення проєктів землеустрою та технічної документації із землеустрою громадянам.
  • Про затвердження проєктів землеустрою, технічних документацій із землеустрою громадянам.
  • Про відмову у затвердженні технічних документацій із землеустрою громадянам.
  • Про передачу земельних ділянок у тимчасове користування на умовах оренди.