Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 2 мільярди гривень податків

Дата: 07.10.2021 08:39

За січень-вересень поточного року платники району спрямували до бюджетів Білоцерківської ТГ, Маловільшанської ТГ, Узинської ТГ, Фурсівської ТГ, Гребінківської ТГ, Ковалівської ТГ, Володарської ТГ, Рокитнянської ТГ, Сквирської ТГ, Ставищенської ТГ, Таращанської ТГ, Тетіївської ТГ та Медвинської ТГ понад 2 млрд. гривень податків та зборів.

Найбільшу питому вагу в надходженнях займає податок з доходів фізичних осіб – 71% або 1,4 млрд.гривень.

Платники малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджетів громад 336,1 млн.гривень - це 16% надходжень. В тому числі: юридичні особи перерахували – 33 млн. гривень, фізичні особи – підприємці – 240,2 млн. гривень, сільськогосподарські товаровиробники 62,7 млн. гривень.

Плати за землю до місцевих громад надійшло 161,6 млн. гривень, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 68,1 млн.гривень та транспортного податку -1,1 млн. гривень.

Білоцерківський відділ податків і зборів
з фізичних осіб та проведення
камеральних перевірок

Джерело інформації: https://kyiv.tax.gov.ua