Місцеві громади Білоцерківського району отримали понад 1,8 млрд. гривень місцевих податків і зборів

Дата: 09.09.2021 10:07

З початку року платники податків району спрямували до місцевих бюджетів громад 1820 млн.гривень. Слід зазначити, що найбільшим бюджетоутворюючим джерелом місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). За 8 місяців 2021 року його сукупні надходження склали 1270 млн.гривень або 69,7% у структурі надходжень.

Платники малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджетів громад 309 млн.гривень, що становить 17% надходжень. В тому числі: юридичні особи перерахували – 31 млн.грн., фізичні особи – підприємці – 225 млн.грн., сільськогосподарські товаровиробники 52,8 млн.грн.

Крім того, надходження по земельному податку та орендній платі склали  – 143 млн.грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 63,5 млн.грн., податку на прибуток – 21,6 млн.грн.

Білоцерківський відділ податків

і зборів з фізичних осіб та

проведення камеральних перевірок

ГУ ДПС у Київській області