До уваги!

Дата: 07.09.2021 12:18

Санаторно-курортне лікування та оздоровлення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей (при здійсненні заходів із психологічної реабілітації), членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №200 від 31 березня 2015 року передбачено забезпечення безкоштовним санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни (АТО, ООС), постраждалих учасників революції .

Для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадянам необхідно звернутись із заявою до відділу соціального захисту населення Володарської селищної .

Для одержання послуг санаторно-курортного оздоровлення необхідні надати наступні документи :

• заява;
  • документи, що посвідчують особу;
  • медична довідка лікувальної установи за формою 070/о;
  • довідка про участь в АТО;
  • посвідчення учасника бойових дій;
  • військовий квиток.

Для більш детальної інформації необхідно звертатись за адресою: смт Володарка, вул. Коцюбинського,13, відділ соціального захисту населення, тел. 0456950525.