З ДНЕМ НОТАРІАТУ!

Дата: 02.09.2021 07:30

Вітаю Олександра Клочка та Людмилу Дяченко із професійним святом!

Професія нотаріуса – це кропітка і відповідальна праця. Віктор Гюго казав: «Мені не важливо, на чиєму боці сила. Важливо те, на чиєму боці право». Саме Ваші підпис та печатка для громадян та бізнесу є гарантією законності вчинених дій та підписаних угод.

Бажаю щоб відчуття справедливості ніколи не полишало Вас, а нотаріальна спільнота й надалі залишалася взірцем чесності, порядності та відповідальності. Хай мир і злагода, людяність і щирі слова громадян супроводжують Вашу діяльність!

З повагою, Володарський селищний голова Олександр Ференець