З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2021 04:00

Фото без описуНа вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

Прапор – символ слави багатьох поколінь українців, він пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми засвідчуємо данину пам’яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави – синьо-жовтий стяг. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

Від усього серця бажаю, щоб життя кожного завжди було яскравим і багатим, мирним, жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині, дорога моя Володарська громадо!

З повагою та найкращими побажаннями, Володарський селищний голова Олександр Ференець