НОВІ ТАРИФИ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

Дата: 13.08.2021 10:25

Відповідно до рішення виконавчого комітету Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської  області від 30 липня 2021 року № 173 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються КП « Володарка» та відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та відповідно до наказу № 99 від 10 серпня 2021 року «Про введення в дію тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»,  з 01 вересня 2021 року буде введено в дію нові тарифи  для споживачів :

на послугу з централізованого водопостачання:

• для населення – 33,90 грн  з ПДВ за 1 м3;
  • для бюджетних установ та інших споживачів – 59,10 грн  з ПДВ за 1 м3;

на послугу з централізованого водовідведення:

• для населення – 49,60 грн  з ПДВ за 1 м3;
  • для бюджетних установ та інших споживачів – 76,90 грн  з ПДВ за 1 м3.

Адміністрація  комунального підприємства

Володарської селищної ради «Володарка»