Які ФОП – платники ЄП не застосовують РРО та/або ПРРО з 01 січня 2021

Дата: 21.07.2021 15:56

Головне управління  ДПС у Київській області нагадує, що реєстратори розрахункових операцій та/або програмні РРО (РРО/ПРРО)  не застосовують фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої групи.

Також з 01 січня 2021 року РРО та/або ПРРО не застосовуються фізичними особами підприємцями - платниками єдиного податку другої - четвертої груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує обсягу доходу, що не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

• реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
  • реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
  • реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Джерело інформації: https://kyiv.tax.gov.ua