ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ І КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Дата: 16.07.2021 15:40

Фото без опису16 липня відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна. Депутати розглянули 9 питань порядку денного.

Питання комунального майна

За результатами обговорення депутати підтримали пропозиції винести на розгляд сесії проєкти рішень щодо:

• затвердження Програми підтримки та збереження об’єктів комунальної власності Володарської селищної територіальної громади на 2021- 2025 роки. На території громади знаходяться об’єкти комунальної власності, що перебувають на балансі Володарської селищної ради. Деякі з об’єктів здаються в оренду. А для будівель і споруд, які не використовуються, необхідно виготовити технічні паспорти та документи на право власності, щоб мати змогу ефективно управляти майном комунальної власності;

• затвердження акта приймання-передачі комунального майна з балансу Володарської селищної ради на баланс КП «ВОЛОДАРКА»;

• списання майна комунальної власності Володарської селищної територіальної громади. Проєкт рішення передбачає списання з балансу в установленому законодавством порядку основних засобів КНП ВСР «Володарський ЦПМСД», що не придатні до подальшої експлуатації, а вартість відновлювальних робіт перевищує придбання аналогів сучасних зразків.

Питання бюджету та фінансів

Члени комісії розглянули та вирішили винести на розгляд сесії проєкти рішень щодо затвердження змін до фінансових планів на 2021 рік КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» і КНП ВСР «Володарська лікарня» та затвердження звітів про виконання фінансових планів за І півріччя  2021 року даних підприємств.

Також депутати підтримали пропозицію внести зміни до бюджету Володарської селищної ради.