ОБЛАСНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 29.06.2021 11:25

Фото без опису28 червня у Фастові відбулися головні урочистості Київщини з нагоди 25-ї річниці Конституції України та Дня кримськотатарського прапору.

У заходах взяли участь постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич, заступник міністра з питань євроінтеграції тимчасово окупованої території України Снавер Сейтхалілєв, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, народний депутат України Олег Дунда, голова Фастівської міської громади Михайло Нетяжук, представники іноземних посольств в Україні.

Від нашої громади участь взяли радник селищного голови Олександр Купріянчук, заступник директора КЗ ВСР «Володарська селищна публічна бібліотека» Світлана Смертенюк та головний спеціаліст відділу освіти Неля Філатенко.

Як символ єднання у справі розбудови демократичної держави у рамках «Національної платформи єднання України», почесні гості скріпили аркуші Конституції України у єдиний примірник.

На знак неподільності та територіальної цілісності нашої країни, над містом представники Національної гвардії України підняли два прапори – України та Криму, адже Крим – це Україна!

Також відбулися панельна дискусія у міському Палаці культури «Різнобарвна Україна: сьогодення та перспективи. Досвід Криму» та фестиваль кримськотатарської культури «Ласкаво просимо до Криму!»

А на знак вдячності та пошани поклали квіти до пам’ятного знаку Героям, які полягли захищаючи нашу державу.