Білоцерківський район: Результати операції «Урожай» у розрізі територіальних громад

Дата: 29.06.2021 10:50

На сьогодні, по Білоцерківському району продовжуються спільні заходи податківців та органів місцевого самоврядування щодо залучення до декларування доходів та сплати податків громадян, які самостійно обробляють власні земельні ділянки, площі яких перевищують 2 га та реалізують сільгосппродукцію.

За січень-червень поточного року, в результаті проведеної роботи вже подано 2225 декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік на загальну суму доходу 9,1 млн. грн., самостійно нараховані податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб становлять 1,6 млн. грн. та з військового збору - 138,10 тис. грн.

В тому числі:

• до Володарської ДПІ подано 546 декларацій на загальну суму доходу 2,2 млн. грн., самостійно нараховані податкові зобов’язання з ПДФО 403,2 тис. грн., з військового збору 34,7 тис. грн.;
  • до Тетіївської ДПІ - 484 - з доходами 3,5 млн. грн., Зобов’язання з ПДФО - 622,8 тис. грн., з військового збору - 52,0 тис. грн.;
  • до Білоцерківської ДПІ - 481 - на загальну суму доходу 1,3 млн. грн., ПДФО - 223,4 тис. грн.,  військового збору - 19,8 тис. грн.;
  • до Ставищанської ДПІ 234 декларацій на 744,5 тис. грн., зобов’язання з ПДФО на суму 133,2 тис. грн., з військового збору на суму 11,1 тис. грн.;
  • до Сквирської ДПІ - 224 декларацій на 671,0 тис. грн., самостійно нараховані податкові зобов’язання з ПДФО на суму 124,6 тис. грн., з військового збору на суму 10,0 тис. грн.;
  • до Таращанської ДПІ подано 179 декларацій. Сума доходу 538,3 тис. грн., ПДФО – 98,0 тис. грн.,  військовий збір – 8,3 тис. грн.;
  • до Рокитнянської ДПІ 77 - на загальну суму доходу 136,1 тис. грн., самостійно нараховані податкові зобов’язання з ПДФО на суму 24,5 тис. грн., з військового збору - 2,0 тис. грн..

Білоцерківський відділ податків і зборів з фізичних осіб та

проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області