НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «ГРОМАДИ «ЗА МАЙБУТНЄ» ДОПОМАГАЄ ГРОМАДАМ СТАТИ УСПІШНИМИ

Дата: 26.05.2021 19:09

У рамках Національного проєкту «Громади ЗА МАЙБУТНЄ» відбулася зустріч першого заступника селищного голови Юрія Слободського, заступника селищного голови Олександра Гончарука та виконуючого обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства , енергоефективності, інфраструктури та благоустрою Олександра Братківського з фахівцями Департаменту регіонального розвитку політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Мета Національного проєкту, започаткованого за ініціативи голови партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігоря Палиці, – допомогти громадам реалізувати власний потенціал, стати успішними та заможними. Саме тому Департамент регіонального розвитку проводить зустрічі з керівництвом громад, очолюваних представниками партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Учасники зустрічі обговорили стратегію розвитку Володарської селищної територіальної громади, актуальні проблеми громади та шляхи їх вирішення, домовилися про подальшу співпрацю з надання консультаційної та практичної допомоги фахівцями Департаменту щодо:

• розробки інвестиційного паспорту нашої громади,
  • підготовки документів для отримання іноземних інвестиційних чи грантових коштів на перспективні проєкти у сфері розвитку інфраструктури громади,
  • розвитку зеленого туризму.