З Міжнародним днем медичних сестер!

Дата: 12.05.2021 08:26

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри, прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я! Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Бажаю міцного здоров’я, вдячних пацієнтів, гідної винагороди за вашу нелегку працю. Благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

З вдячністю, Володарський селищний голова Олександр Ференець