"Велике будівництво"

Дата: 11.01.2022 08:58

В ПРОГРАМУ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»-2022 ВКЛЮЧЕНО 5 ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ КИЇВЩИНИ

Фото без описуДо програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік включено 5 шкіл в Київській області. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Плануємо в цьому році збудувати дві нові школи: в с. Гора Бориспільського району та в смт Чабани Фастівського району; а також новий корпус школи №13 в смт Гостомель. Крім того реконструюємо існуючі школи: в с. Проців та с. Святопетрівське. Поступово йдемо до своєї важливої мети – щоб усі діти Київщини мали змогу навчатися в комфортному освітньому середовищі», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Нагадаємо, всього в рамках «Великого будівництва» заплановано до реалізації 16 проєктів: ЗОШ – 5, ДНЗ – 5, спортивних об’єктів – 5, ЦНАП – 1.

У БІЛІЙ ЦЕРКВІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ПРАЦЮЮТЬ НАД СТВОРЕННЯМ СУЧАСНОГО ЦНАПУ

Фото без описуУ Білій Церкві триває реконструкція нежитлової будівлі під сучасний Центр надання адміністративних послуг. Це перехідний проєкт, реалізацію якого розпочали минулого року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 6 січня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Створення ЦНАПу у Білій Церкві має важливе економічне та соціальне значення. Згідно з попередніми розрахунками, заклад зможе охопити якісними послугами всіх жителів громади. Йдеться про понад 220 тисяч людей», – уточнив Василь Володін.

Зазначимо, що після завершення всіх робіт ЦНАП працюватиме в форматі «Прозорого офісу».

Загальна вартість проєкту складає майже 93 млн грн.

В СЛАВУТИЧІ РЕКОНСТРУЙОВАНО БАСЕЙН В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Завершено реконструкцію басейну в місті Славутич на Київщині, що відбувалася в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Басейн в місті Славутич було збудовано наприкінці 1980-х років. Він потребував модернізації, в тому числі, впровадження принципів безбар‘єрності. В ході реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення. Тож відтепер дорослі та маленькі мешканці міста та прилеглих громад, в тому числі користувачі з особливими потребами, зможуть користуватися оновленим басейном з користю для свого здоров‘я», – зазначив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.

Зазначимо: загальна вартість виконаних робіт з реконструкції склала 49,1 млн грн. Виконувала роботи підрядна організація ТОВ «Буденергомонтаж».

У «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»-2022 ВКЛЮЧЕНО 5 СПОРТИВНИХ ОБ‘ЄКТІВ КИЇВЩИНИ

Фото без описуДо програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік включено 5 спортивних об‘єктів  Київської області. Про це повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.

«Плануємо в цьому році продовжити реконструкцію та будівництво спортивних об‘єктів в Київському регіоні, щоб мешканці Київщини мали можливість тренуватися в гідних умовах. Йдеться як про професійні, так і про масові заняття спортом», – зазначив Дмитро Назаренко.

До програми «Велике будівництво» увійшли наступні проєкти:

• Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14 в с-щі Гостомель.
  • Будівництво спортивного майданчика по вул. Молодіжна, 5 Б в м. Боярка.
  • Будівництво стадіону по вул.Привокзальна, 5а в с.Переяславське, Бориспільського району.
  • Реконструкція стадіону “Колос” по вул. Калинова в м. Обухів.
  • Будівництво футбольного стадіону для дитячо-юнацького та аматорського футболу в регіонах України в с. Гатне Фастівського району.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА